KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafik 15978223

nr 1597 8223

part, modell äldre, bland annat 21700 / 1800-tal, oramade lösa blad, 12x9 - 28x34 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 12 februari 2024
kl 20:59:58